SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI.


SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI.Kompleksi eshte nje nder me prestigjozet ne Tirane dhe ka nje organizim te shkelqyer. Zona i ka te gjitha fasilitetet e nevojshme! Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome dhe nje guzhine . Punimet brenda apartamentit jane cilesore .Telefononi per me shume informacion  : 0674050140 


Kategoria Të Tjera
Data e publikimit 23 Shkurt 2018 - 17:44
Telefon Shfaq Numrin
E-mail Shfaq e-mail