Kompjuter

In Stock New Antminer S19 Pro Hashrate 110Th/s,Antminer S19 Hashrate 95Th/s,S9

GENERAL ELECTRONICS TECHNOLOGY – Deal In New & Latest Antminer Bitmain + Graphics Cards With Warranty &...

Nga: Khammany Paseuth 06 Shtator 2021
Kompjuter

New NVIDIA GeForce RTX 3090 Founders Edition 24GB , EVGA GeForce RTX 3060

For More Inquires Contact: +1 559-460-0078 EVGA, Gigabyte, ASUS, MSI, ZOTAC, NVIDIA GeForce RTX 3080 /...

Nga: Khammany Paseuth 06 Shtator 2021
Makina

VW Tiguan 2.0 TSI 4 Motion

SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI 4 Motion ✔ Viti: 2013 ✔ Kambjo: automatike ✔...

Nga: NRG MOTORS 14 Maj 2021
Punë

Kërkojmë të punësojmë një gazetar/e WEB-i në versionin online

Gazeta “SOT” kërkon të punësojë një gazetar/e web-i për versionin online në portalin "SotNews"...

Nga: Elona 29 Prill 2021
Punë

Kërkojmë një makinist shtypi Roland 50*70

Kërkojmë një makinist shtypi Roland 50*70 për në shtypshkronjë me eksperiencë pune në këtë...

Nga: Elona Heta 16 Prill 2021
Punë

Kërkojmë të punësojmë 4 punëtorë ndërtimi

Jemi një kompani ndërtimi dhe kërkojmë të punësojmë 4 punëtorë ndërtimi. Ofrojmë pagesë e...

Nga: Elona Heta 07 Prill 2021
Elektronikë

SUPER OFERTA NE FUNIZIMIN E RI !

Sapo erdhi funizimi i pare per kete vite . Aparatet jane me sasi te limituar , prandaj nxitoni sa me shpejt...

Nga: Blue 01 Shkurt 2021
Motorra

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc te rinj.   Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i...

Nga: American SHop 13 Mars 2019
Motorra

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc  Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i pare me...

Nga: American SHop 13 Mars 2019
Motorra

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc  Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i pare me...

Nga: American SHop 13 Mars 2019
Motorra

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc  Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i pare me...

Nga: American SHop 13 Mars 2019
Elektronikë

Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748

Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748 Ne jemi shumicë e vendosur...

Nga: electrog 19 Janar 2019
Celularë

S7 Edge

American Shop shet  telefona te rinj te ardhur nga USA  S7 Edge Cmimi :  390...

Nga: American SHop 12 Nentor 2018
Celularë

Galaxy J7 Core

American Shop shet  telefona te rinj te ardhur nga USA  Galaxy J7 Core  Parametrat...

Nga: American SHop 12 Nentor 2018
Celularë

Smartphona USA

American Shop shet  telefona te rinj te ardhur nga USA  Pixel G Parametrat : 4gb...

Nga: American SHop 12 Nentor 2018