Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll
Rezultati për: Restorant
1
PREMIUM
PREMIUM
Pasta Mia eshte restoranti italian i makaronave në Tiranë, me një atmosferë mikpritëse dhe të rehatshme, i vleresuar për ushqimin e tij të mirë, të freskët dhe të...
Rruga Gjin Bue Shpata, Tirane
04 452 25 37
2
Ambrosia MediterraneanFood, il primo snek bar dell'albania a promuovere la Dieta Mediterrane... Panini, zuppe, insalate e tant'altro ancora!!!
Rruga Sami Frasheri
3
#Steak #Cocktail #Bar #Pub #Tirana #Albania
Rruga Gjeneral Nikols, Tirana, Albania
4
"Serendipity The Mexican TBP" eshte nder restorantet me te rinj dhe moderne te hapur se fundmi ne Tirane, me saktesisht: Fushe Preze, Tirane, Al, ne qendren gjigande te...
Fushe Preze, Tirane, Al, Tirana
5
  @page { margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2 } Rinnovato nell'arredamento e...
Rruga Elbasanit
6
Now in Tirana, the third branch of an italian steakhouse restaurant chain. Special original recipes, home-made pasta and certified black angus meat!
Street Perlat Rexhepi, 1121 Tirana
7
Toscana A Tirana importa e distribuisce prodotti tipici italiani in Albania. Vende all'ingrosso e al dettaglio, nel suo punto vendita di Rruga Prokop Mima n. 11...
Rruga Prokop Mima
8
Do not follow your dreams, follow City__Art
Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania
9
Pasticeri dhe rosticeri Siciliane
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
10
A unique restaurant located in Tirana. You can eat healthy food! You know the calories of your meal! You can eat by your blood type!
Rr. Sami Frasheri, Tirane
11
Ristorante Bar con cucina italiana e pizza. La Voglia aperto nel natale del 1993 deve il suo nome al suo primo proprietario (italiano): Flavio FROLA. Dal...
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
12
Restorant Kame - Çdo dite nje shije e re Klasik, modern dhe cilesore - Fjale qe perdoren per te pershkruar Restorantin tone. Mund te zgjidhni ku te deshironi, nje dreke...
Tirane - Elbasan km 20. Fshati Ibe, Tirane
13
Pizzeria Restorant
RRUGA SAMI FRASHERI
14
Music is the only art essentially alive. Its elements are the elements themselves of life.
AUTOSTRADA TIRANE - DURRES
15
RESTORANT PESHKU.
RRUGA SULEJMAN DELVINA
16
Shëtitorja Murat Toptani, Tiranë 1001, Albania
17
Pjesëmarrja me fustanet e nusërisë dhe kombinimin e kostumit të dhëndërisë, kufetave, banketit dhe dekoreve do të jenë siç i...
RRUGA MYSLYM SHYRI