Shitet apartament 2+1, Tirane


Shitet nje apartament nga zonat me te preferuara te Tiranes,  tek Ish Parku I Autobuzave.

Nje zone me shume fasilitete ku rrethohet nga qendra tregtare, dyqane te ndryshme, kopshte, çerdhe.


Apartamenti ka nje siperfaqe 150 m², kati i 3 banimit, perbehet nga korridori, salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Eshte I mobiluar ne menyre bashkekohore, fushe pamje jug-lindje.


Disponon dokument hipotekor!


 


Kategoria Shtëpi
Data e publikimit 26 Prill 2018 - 15:40
Telefon Shfaq Numrin
E-mail Shfaq e-mail