Shitet apartament 2+1, Tirane


Zona/Rruga : 9 KateshetQendra Turdiu një nga ndërtesat më luksoze të Tiranës, ndodhet në Rrugën e Barrikadave në krah të 9-katësheve.

Sipërfaqja është 130 m2,kati 4 nga toka,2 dhoma,2 banjo,verande ..

Pallat me cilesor ne Tirane,termoizolim,fasade e ventiluar,sistem ruajtje dhe recepsion 24 h.

Cmimi 1800 Eur/m2

Cmim oferte: 234.000 Eur


Kategoria Shtëpi
Data e publikimit 26 Prill 2018 - 16:01
Telefon Shfaq Numrin
E-mail Shfaq e-mail