Shitet apartament 2+1, Tirane


Zona/Rruga : Ali DemiShitet apartament 1+1,me hipoteke. Ballkoni eshte me vetrate me pamje nga Dajti.

Apartamenti eshte i rregulluar dhe ka shume ndricim natyral. Eshte i ngrohte sepse eshte i ekspozuar gjate gjithe dites nga dielli. Pozicion Lindje-Perendim.

Kati i V. Tarraca eshte teresisht e rregulluar.

Pallat cilesor, ekzistues, me tulla (pa ashensor) qe ndodhet ne nje zone shume te qete. Pozicion gjeografik shume i mire sepse ndodhet jo larg fushes Ali Demi dhe Brrylit.

10min larg qendres.

Vendodhje ideale per familjare sepse pallati ndodhet perballe cerdhes/kopshtit shteteror nr. 14 (rruga Myslym Lela) dhe shkolles 9-vjecare Kushtrimi i Lirise.

Ambjent perparara pallatit per te luajtur femijet.

Prane maternitetit te ri "Koco Glozheni".

Stacioni i autobusit urban "Ali Demi" eshte shume prane (100 metra larg). Gjithashtu mundesi parkimi prane pallatit.

Cmimi okazion: 44 000 Euro.


Kategoria Shtëpi
Data e publikimit 26 Prill 2018 - 16:06
Telefon Shfaq Numrin
E-mail Shfaq e-mail