Gjysem
Plote
Qendërzuar
Kycur
Mbyll
Rezultati për: Bar
1
Bar Cafe, Makiato e Tonit, kafja me e mire ne Qytet. Ju mirpresim!
Qender Biznesi, Tirana, Albania
2
Rr. Hoxha Tahsim, 20 m larg sheshit Avni Rustemi, Tirana, Albania
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
3
Kafja e pare e arreduar teresisht me objekte muzeale koleksioni, te prodhuara dhe te perdorura ne Shqiperi nga shek XVII deri ne vitet 90'.
Rruga Papa Gjon Pali ne krahe te ETC, Tirana
4
Pasticeri dhe rosticeri Siciliane
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
5
Wine Bar & Shisha Hi-Tech
Rr. Mine Peza
6
Nje bar komod dhe shume familjare
Kompleksi Don Bosko, Tiranë, Albania
7
Bunker 1944 - Strehimi i kthyer ne nje Lounge Bar. Dekorimi i ambientit eshte bere ne nje menyre te tille qe i pershtatet ketij viti -1944.  
Andon Zako Çajupi
8
Tree House was conceptualized by Denisa & Themistokli who have both traveled and lived abroad for extended times and returned to settle back in their native town, Tirana....
Rruga Komuna e Parisit
9
La Rosa Negra "Latin Club" hapi dyert e saj per te sjelle ritmet me te bukura latine ne zemer te Tiranes dhe ne do t'ju presim cdo te premte e te shtune.! Rr....
Rr. Vasho Pasha
10
Music is the only art essentially alive. Its elements are the elements themselves of life.
AUTOSTRADA TIRANE - DURRES
11
RESTORANT PESHKU.
RRUGA SULEJMAN DELVINA
12
KOMPLEKSE TURISTIKE DHE ARGETUESE
LIQENI ARTIFICIAL
13
Bar familjar dhe shume komod
Rruga Myslym Shyri, Tiranë 1001, Albania