Të Tjera

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI. Kompleksi eshte nje nder me prestigjozet ne Tirane dhe ka...

Nga: Shitet Apartament 23 Shkurt 2018
Të Tjera

Garazh 60 Euro me qera

Jepet garazh me qira, 1 kat nëntokë, i mbyllur, me telekomandë. Adresa: Rruga Perlat Rexhepi (pranë...

Nga: Garazhd 16 Janar 2018
Të Tjera

ELISIR ESTETIKA Kerkon te punesoje: 2 VAJZA MASAZHATORE (F)

Me ose pa eksperience pune. Preferohen qe kane mbaruar ose qe ndjekin kurs Masazheri Estetike ose shkollen...

Nga: ELISIR ESTETIKA 19 Korrik 2017
Të Tjera

Shitet Peugeot

Shitet Peugeot 206 Motori(CC):1.4L HDi Viti 2003 Transmisioni Manuale 87,000 km Ngjyra e Jashtme Bojeqielli...

Nga: Peugeot 14 Korrik 2017
Të Tjera

Shitet Vile 3 Kateshe

Shitet Vile 3 Kateshe tek rruga e Barrikadave (perballe gjimnazit Sami Frasheri). Vila ka nje siperfaqje pre...

Nga: Merlin Imobiliare 03 Korrik 2017
Të Tjera

Vend Pune Supervizor Shitjesh

BBD Sh.p.k, distributor zyrtar për tregëtimin e markes së njohur Franck Espresso kërkon...

Nga: BBD Sh.p.k 29 Qershor 2017
Të Tjera

OKAZION MAKINE AKULLI KLARSTEIN 20KG

Shes makine akulli blere ne gjermani. Kapaciteti i prodhimit te akullit eshte 20kg ne dite dhe 5kg gati ne...

Nga: Erind Elmazaj 21 Qershor 2017