13 Mars
News
Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc

Shiten Vespa 150cc dhe Honda 125cc  Ja dhe ku  mberriti dhe kontinieri i pare me scooters qe nga Thailanda. Vespa 150cc dhe Honda 125cc jane te shkeputura prej stokut  American dhe mberriti ne Shqiperi. Jane vetem per targa, fringo te reja. Ndodhemi tek rruga e Kavajes dyqani "American Shop "prane spitalit Gjerman. Tel: 0674154434

Mars 13, 2019
14 Shkurt
News
Dhurata juaj e Shen Valentinit

Dhurata perfekte per te zbukuruar diten tuaj . Ide origjinale per te dashurit tuaj e punuar me dore .

Shkurt 14, 2018
25 Korrik
News
Pamjet aktuale

Projekti i stadiumit të ri pritet me shumë kureshtje si një nga pikat më të rëndësishme për sportin, por edhe për arkitekturën e Tiranës. Ish-stadiumi Qemal Stafa është në proces ringritjeje të plotë prej gati dy vitesh. Ai parashikohet të përfundojë në nëntor të vitit 2018. Stadiumi i ri do të mbajë emrin Arena Kombëtare. Ndërsa kanë kaluar disa muaj...

Korrik 25, 2017
22 Maj
News
Trajnim , udhërrëfyesi drejt suksesit të biznesit

Strategjia është udhërrëfyesi drejt suksesit të biznesit. Në një studim të kohëve të fundit në 3000 sipërmarrës në botë rezultoi që më shumë se 50% e tyre mendonin që nuk kishin një strategji fituese. Egnatium, ju ofron mundësinë që të përfitoni njohuritë e nevojshme për të kuptuar rëndësinë e hartimit të një strategjie...

Maj 22, 2017
23 Gusht
News

Edicioni VII - Work & Study 2016 Në datat 28-29-30 Shtator 2016, në Pallatin e Kongreseve, Tiranë Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë, Ministria e Arsimit dhe Sporteve, Bashkia e Tiranë, si tre partnere të qëndrueshme në fushën e arsimit dhe punësimit, Ju ftojnë të merrni pjesë në të vetmin eveniment i cili shpalos ofertën më të mirë të punësimit dhe...

Gusht 23, 2016
22 Gusht
News

Kantautorja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha do të performojë në Tiranë në muajin shtator. Data e koncertit të saj tashmë është bërë publike, kështu Bebe Rexhën keni mundësi ta shihni teksa performon live në Tiranë me datë 9 shtator, e premte. Koncerti do të mbahet në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë prej orës 18:00 deri në...

Gusht 22, 2016
8 Gusht
News

Dua Lipa do të jetë në Tiranë më 10 gusht, në një koncert të hapur për publikun në sheshin “Nënë Tereza”. Njoftimin e ka dhënë vet këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”. “Jam shumë e lumtur të lajmëroj që do të shtoj një tjetër datë...

Gusht 8, 2016
7 Gusht
News

Atë që nuk e bëri katër vite më parë në Londër nën petkun e Shqipërisë, Majlinda Kelmendi e arriti në Rio de Zhaneiro, duke marrë medaljen e artë në xhudo. Në debutimin e Kosovës në Lojërat Olimpike, sportistja nga Peja ishte një mrekulli për tu parë në të gjitha ndeshjet e zhvilluara, duke kaluar me radhë 4 kundërshtare deri në triumfin në finalen e...

Gusht 7, 2016